Aspekty, na które musisz zwrócić uwagę przy wyborze sali konferencyjnej

Sale konferencyjne w Warszawie to ogromny rynek. Dostępne są sale spotkań w każdej dzielnicy Warszawy, małe salki konferencyjne i ogromne sale szkoleniowe na 400-500 osób. Przed organizacją eventu trzeba zwrócić uwagę na konkretne możliwości, jakie oferuje sala konferencyjnaWarszawa ma potencjał, trzeba tylko umiejętnie go wykorzystać. Zobacz jakie wymogi muszą spełniać sale konferencyjne Warszawa Śródmieście.

Sala konferencyjna Warszawa – jak wybrać wielkość?

Po ustaleniu liczby gości, którzy będą obecni na wydarzeniu, można zabrać się za rezerwację sali konferencyjnej. To bardzo ważne, aby dostosować wielkość sali do ilości osób. Zbyt duża może sprawiać wrażenie pustej, a odbijające się od ścian echo będzie zaburzać słyszalność przemówień. Mała sala będzie duszna, ludziom będzie ciasno i zamiast na temacie eventu uczestnicy skupią się na nieprzyjemnych odczuciach.

Umeblowanie sali konferencyjnej

To bardzo ważny aspekt, ponieważ uczestnicy powinni mieć zapewniony komfort siedzenia w trakcie wydarzenia. Tak samo wykładowcy, czy prezenterzy. Konferencje lub inne wydarzenia mogą trwać nawet ponad 8 godzin. Dlatego tak istotna jest wygoda. Poza tym w sali konferencyjnej powinny znajdować się stoliki, aby każdy mógł sobie przygotować notatki, rozłożyć laptopa lub postawić kawę. Wykładowcy także powinni mieć stolik na rzeczy osobiste.

Sala konferencyjna w Warszawie musi być dobrze wyposażona!

Nagłośnienie, bezprzewodowe mikrofony, multimedialne projektory i tablice – to absolutne wymogi dla sali konferencyjnej. W wielu wypadkach nawet niewielkie salki konferencyjne są doskonale wyposażone pod różnego typu spotkania. Najważniejszym sprzętem, który bywa bardzo pomocny, zwłaszcza przy dużych wydarzeniach, jest projektor, z możliwością połączenia z różnymi typami komputerów. Warto zapytać, czy sala konferencyjna ma na stanie przejściówki, które pozwolą na podłączenie np. MacBooka. Bardzo ważny jest także bezprzewodowy Internet. Aby szkolenie lub kurs przebiegał bezproblemowo, trzeba wcześniej przygotować login i hasło do sieci. Chociaż obecnie stawia się głównie na multimedia, to warto się zorientować, czy centrum konferencyjne udostępnia tablicę flipchart. W salach szkoleniowych niezbędne jest też odpowiednie nagłośnienie. Organizator musi zadbać o to, aby głośniki zostały dobrze umieszczone na sali, a w zapasie były baterie. Bardzo istotne jest, aby sala konferencyjna miała klimatyzację. Nasze sale konferencyjne w Warszawie mają klimatyzację w każdym z pomieszczeń. Świeże powietrze i dostosowanie temperatury znacznie podwyższy komfort osób, biorących udział w wydarzeniu. Nie mniej ważne jest oświetlenie. Nie może ono razić, ani być zbyt żółte (takie światło bardzo męczy). Światło musi umożliwiać pracę z projektorem i odczytanie treści prezentacji.

Sale konferencyjne w Warszawie z możliwością noclegu

Dla osób przyjeżdżających na kilkudniowe wydarzenie niezmiernie ważne jest zapewnienie noclegu. Nasze centrum konferencyjne w Warszawie ma podpisana umowę z 4-gwiazdkowym hotelem i proponuje gościom wygodny nocleg w Centrum miasta.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie serwis CK ADN używa plików cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności.