Business lunch, czyli obiad biznesowy
Blog
Marcin Kordowski

Sala konferencyjna z cateringiem dla wszystkich

Sala konferencyjna jest areną wielu ważnych spotkań, na których ważą się zazwyczaj losy wielkich przedsięwzięć i pojedynczych osób. Dyskusje, wymiana wiedzy, szkolenia, rozwiązywanie problemów biznesowych – co zrobić, aby osłodzić uczestniczkom i uczestnikom te chwile? Odpowiedź jest prosta! Zadbać o catering.

Czytaj więcej »
Organizacja konferencji naukowej - jak wygląda idealna sala na wynajem?
Blog
Marcin Kordowski

Organizacja konferencji naukowej 

Stacjonarna konferencja naukowa, jak również konferencja naukowa online to nie lada wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych organizatorów. Zastanawiasz się nad tym, jakich błędów nie popełniać i po prostu jak zorganizować konferencję naukową? Zapoznaj się z naszymi radami w artykule.

Czytaj więcej »
Organizacja konferencji dla firm - jak wybrać odpowiednie miejsce?
Blog
Marcin Kordowski

Organizacja konferencji dla firm – jak wybrać odpowiednie miejsce?

Jeśli przygotowujesz się do organizacji konferencji dla firm, musisz poznać informacje w zakresie jej kompleksowego przygotowania. Organizacja konferencji krok po kroku jest niezwykle ważnym procesem dla prowadzonego przez Ciebie biznesu. Jeśli jednak chcesz, aby podejmowane przez Ciebie przedsięwzięcie przyniosło oczekiwane korzyści, zwróć uwagę na każdy etap organizacji. W ten sposób zmniejszysz ryzyko powstania jakichkolwiek niedociągnięć. 

Czytaj więcej »
Specjalistyczne szkolenia online - czy warto wynająć salę dla prowadzącego__-min
Blog
Marcin Kordowski

Specjalistyczne szkolenia online – czy warto wynająć salę dla prowadzącego?

Świat dynamicznie się zmienia, a sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie doprowadziła do jeszcze szybszego rozwoju pod kątem cyfryzacji. Specjalistyczne szkolenia online to nowy trend, związany z przeprowadzaniem spotkań dla psychologów, nauczycieli i innych specjalistów. Błyskawiczne zmiany i nowe informacje, które w XXI wieku pojawiają się praktycznie każdego dnia, doprowadzają do tego, że nawet posiadanie wyższego wykształcenia nie zwalnia nas z dalszego rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy.

Czytaj więcej »
_Co powinna zawierać sala konferencyjna_-s
Blog
Redaktor

Co powinna zawierać sala konferencyjna?

Zastanawiasz się nad tym, jak przygotować wielki, firmowy powrót do świata konferencji offline? W takiej sytuacji warto znaleźć odpowiedź na często pojawiające się pytanie. Na łamach dzisiejszego artykułu blogowego przyjrzymy się wyposażeniu przestrzeni, jakimi są prestiżowe sale konferencyjne.

Czytaj więcej »
Sala Szkoleniowa POWIERZCHNIA: 25 m²
Blog
cms

Jak wybrać małą salę konferencyjną?

Niektóre eventy ze względu na swoją specyfikę, nie wymagają wynajmowania dużych sal konferencyjnych. Będą to wydarzenia, które skupiają małe grupy osób, a sam event ma formę warsztatów, coachingu dla grupy, integracji firmowej, szkolenia wewnętrznego dla firm czy networkingu. Sala konferencyjna na wynajem o małej powierzchni jest łatwo dostępna.

Czytaj więcej »

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie serwis CK ADN używa plików cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności.