Event – Czym jest?

Słowo „event” na dobre rozgościło się w polskim słowniku reklamy. Chociaż nie ma oficjalnej definicji, to kiedy pada w mowie potocznej, wszyscy wiedzą, o co chodzi. Albo przynajmniej tak sądzą. Event najczęściej kojarzy się ludziom z „imprezą”, „wydarzeniem”, „integracją”. Nie tylko w Polsce ciężko jest jednoznacznie określić jego znaczenie.

Read More »
Sala Szkoleniowa POWIERZCHNIA: 25 m²

Jak wybrać małą salę konferencyjną?

Niektóre eventy ze względu na swoją specyfikę, nie wymagają wynajmowania dużych sal konferencyjnych. Będą to wydarzenia, które skupiają małe grupy osób, a sam event ma formę warsztatów, coachingu dla grupy, integracji firmowej, szkolenia wewnętrznego dla firm czy networkingu. Sala konferencyjna na wynajem o małej powierzchni jest łatwo dostępna.

Read More »

Aspekty, na które musisz zwrócić uwagę przy wyborze sali konferencyjnej

Sale konferencyjne w Warszawie to ogromny rynek. Dostępne są sale spotkań w każdej dzielnicy Warszawy, małe salki konferencyjne i ogromne sale szkoleniowe na 400-500 osób. Przed organizacją eventu trzeba zwrócić uwagę na konkretne możliwości, jakie oferuje sala konferencyjna. Warszawa ma potencjał, trzeba tylko umiejętnie go wykorzystać. Zobacz jakie wymogi muszą spełniać sale konferencyjne Warszawa Śródmieście.

Read More »

Eventy w branży nieruchomości jako sposób budowania sieci kontaktów

W niedawno publikowanym artykule pisaliśmy o korzyściach płynących z organizowania konferencji dla branży medycznej. Jednak inne branże mają równie duże zapotrzebowanie na odpowiednio przygotowane eventy, a to rzecz jasna łączy się z właściwą salą konferencyjną lub szkoleniową – jeśli chcemy by nasze spotkanie miało formę warsztatów.

Read More »

Śniadania biznesowe i ich zalety

Śniadania biznesowe to ostatnimi czasy coraz bardziej popularna forma spotkań biznesowych. Ze względu na to, że są one organizowane o poranku, mają charakter mniej formalny niż zwyczajowy lunch czy kolacja biznesowa organizowana w dostępnej na wynajem sali konferencyjnej (Warszawa).

Read More »

Profesjonalna czyli jaka obsługa eventu?

O końcowym sukcesie eventu nie decyduje jedynie program wydarzenia czy atrakcje przygotowane dla gości. Kluczowa jest także kwestia panującej na nim atmosfery – niezależnie od tego, czy event ma charakter oficjalny, czy raczej swobodny, jedno jest pewne – uczestnicy powinni widzieć i czuć, że otaczają ich profesjonaliści. Problemy ze sprzętem? Nudny, źle przygotowany konferansjer?

Read More »

Kultura konferencji – czy istnieje coś takiego?

Niezależnie od tego czy organizujesz konferencję czy w niej uczestniczysz, zapewne zastanawiasz się nad tym co wypada, a czego nie wypada robić na tego typu evencie. Natomiast obserwując eventy w centrach konferencyjnych (Warszawa) można dojść do pewnych wniosków, a na ich podstawie stwierdzić, że mimo wszystko pewnych zachowań lepiej jest się wystrzegać.

Read More »
Sala Szkoleniowa POWIERZCHNIA: 462 m²

Gdzie urządzić event firmowy?

Postanowione: organizujesz event firmowy! Listę potencjalnych gości masz już mniej więcej opracowaną, wiesz też co będzie głównym powodem spotkania w tak licznym gronie, konferansjer jedynie czeka na Twój telefon z potwierdzeniem. Jednak jedna kwestia wciąż pozostaje niezałatwiona… gdzie właściwie zorganizować event? Wpisujesz w wyszukiwarkę „sala konferencyjna Warszawa”, a przed Tobą 1 370 000 wyników.

Read More »

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie serwis CK ADN używa plików cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności.