Gdzie urządzić event firmowy?

Postanowione: organizujesz event firmowy! Listę potencjalnych gości masz już mniej więcej opracowaną, wiesz też co będzie głównym powodem spotkania w tak licznym gronie, konferansjer jedynie czeka na Twój telefon z potwierdzeniem. Jednak jedna kwestia wciąż pozostaje niezałatwiona… gdzie właściwie zorganizować event? Wpisujesz w wyszukiwarkę „sala konferencyjna Warszawa”, a przed Tobą 1 370 000 wyników.

Sala konferencyjna Warszawa – co liczy się przy wyborze miejsca na event

Wydaje Ci się, że masz na oku obiekt niemal idealny do zorganizowania w nim konferencji, jednak czy aby na pewno? Zapoznaj się z naszą krótką listą, dzięki której upewnisz się, że decyzja co do wyboru sali konferencyjnej jest odpowiednia. Co wobec tego należy wziąć pod uwagę?

Dojazd do sali konferencyjnej

Znalazłeś miejsce na event, ale mieści się ono na drugim końcu miasta i jedyną możliwością dojazdu jest podróż samochodem lub 6 przesiadek komunikacją miejską? Jak najszybciej zapomnij o takiej sali konferencyjnej.

W zmian poszukaj miejsca, które będzie miało świetne i niezajmujące zbyt dużo czasu połączenie komunikacyjne, dzięki któremu Twoi goście będą mogli sprawnie dotrzeć na miejsce i poznać program wydarzenia, które tym razem dla nich przygotowałeś.

Szukasz miejsca na konferencję w stolicy? Najlepsza sala konferencyjne Warszawa, która odpowiednia jest zarówno na bankiety jak i inne większe wydarzenia mieści się w ADN Centrum Konferencyjnym, które znajduje się w samym Centrum miasta, dlatego nie musisz martwić się o zły dojazd lub brak miejsc parkingowych, gdyż w budynku jest także parking podziemny dla wszystkich gości.

Przestrzeń

Jeśli wiesz ile osób chcesz zaprosić na swój event, to połowę sukcesu w kwestii doboru sali konferencyjnej masz już w kieszeni. W tym przypadku rozmiar naprawdę ma znaczenie – niezależnie od tego jaką formę eventu przewidujesz – na siedząco czy raczej na stojąco musisz zagwarantować gościom przestrzeń, która pozwoli na swobodę ruchu.

Która sala konferencyjna Warszawa zapewni Ci dostateczną ilość miejsca? Możliwe opcje ciężko byłoby zliczyć na palcach jednej ręki, jednak jeśli szukasz sali o powierzchni ponad 200 m², to odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie sala konferencyjna Warszawa, a dokładniej sala bankietowo-konferencyjna w Centrum Konferencyjnym ADN.

Zaplecze multimedialne

Bez tego ani rusz! Ekrany projekcyjne, projektory, monitory plazmowe i LCD, rozwiązania interaktywne (takie jak np. sterowanie gestami), system do głosowania bezprzewodowego, odpowiednie nagłośnienie sali.

Kabiny symultaniczne

Jeśli Twój event będzie miał charakter międzynarodowy warto zadbać o sprawny przebieg spotkania i co najważniejsze wzajemnie zrozumienie (dosłownie). Dzięki kabinom symultanicznym zapewnisz tłumaczom oraz lektorom odpowiednie warunki do pracy, a tym samym znacznie ułatwisz gościom zza granicy udział w konferencji.

Oświetlenie dopasowane do charakteru spotkania

Wiesz jak ważne jest oświetlenie podczas chociażby sztuk wystawianych w teatrze, taką samą rolę pełni ono podczas eventów i bankietów – pomaga zbudować odpowiednie napięcie, wprowadzić swobodę i luz. Najprościej mówiąc: ma wpływ na atmosferę wydarzenia.

Kwestia oświetlenia zawsze jest sprawą indywidualną, najważniejsze jest by było ono adekwatne do charakteru oraz powagi eventu.

Jeśli np. w czasie eventu będziesz prezentował nowinkę technologiczną warto zadbać o kolorowe światła lub neony, które dodatkowo podkreślą wyjątkowość spotkania.

Twój event ma raczej charakter oficjalny? Wówczas za pomocą oświetlenia możesz dodatkowo podkreślić powagę wydarzenia – np. za pomocą przyciemnianego systemu oświetlenia, który dowolnie dopasujesz do poszczególnych punktów programu.

Sale konferencyjne Warszawa? Centrum Konferencyjne ADN

Szukasz Sali bankietowo-eventowej, która spełni wszystkie wymienione wcześniej warunki, a ponadto zagwarantuje Ci profesjonalną obsługę i duże foyer? Zapoznaj się z ofertą ADN.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie serwis CK ADN używa plików cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności.