ADN Centrum Konferencyjne zostało członkiem Warszawskiej Organizacji Turystycznej  

ADN Centrum Konferencyjne jako podmiot z branży eventowej pragnie aktywnie wspierać promocję Warszawy – miasta o ogromnym potencjale biznesowo-konferencyjnym, dlatego zostało członkiem Warszawskiej Organizacji Turystycznej. 

WOT to stowarzyszenie publiczno-prywatne, którego powstanie zainicjował Urząd miasta st. Warszawy. Na co dzień zrzesza podmioty działające w szeroko pojętej branży turystycznej w Warszawie takie jak agencje eventowe, hotele, obiekty konferencyjne, instytucje kultury czy restauracje, które wspólnie działają na rzecz jasno określonego celu. W ramach stowarzyszenia funkcjonuje również dział Warsaw Convention Bureau, który odpowiedzialny jest za pozyskiwanie do stolicy międzynarodowych kongresów i konferencji.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie serwis CK ADN używa plików cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności.