ADN Centrum Konferencyjne

Miejsce powstałe z pasji, w którym najwyższa jakość oferowanych usług łączy się z indywidualnym podejściem do klienta oraz świetnie wyposażonymi salami konferencyjnymi do wynajęcia.

Sale Konferencyjne

Oddajemy w Wasze ręce świetnie zlokalizowaną powierzchnię z salami konferencyjnymi do wynajęcia. Każda z naszych sal posiada wyposażenie multimedialne z najwyższej półki.

Jesteśmy doskonale przygotowani do kompleksowej i na najwyższym poziomie, obsługi konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, branżowych, okolicznościowych, a także wyjątkowo dziś potrzebnych – wydarzeń online.

Nasza przestrzeń oraz wnętrza mogą zostać zaaranżowane w dowolnym układzie. Z takim samym zapałem i profesjonalnym podejściem podejmujemy się zorganizowania dużych konferencji ogólnopolskich, jak również kameralnych eventów i spotkań dla mniejszej liczby uczestników.

Centrum konferencyjne w Warszawie

W trakcie przerw między spotkaniami goście mogą odpocząć i zjeść w przestronnym foyer. Zawsze świeża kawa i drobne przekąski to nie wszystko co oferujemy. Nasza lokalizacja pozwala na oferowanie gościom menu z wielu wykwintnych restauracji znajdujących się w przestrzeni Browarów Warszawskich. Zapewniamy, że zawsze dopasujemy menu do charakteru spotkania.

ADN Centrum Konferencyjne, to coś więcej niż tylko wynajem sal konferencyjnych
oraz catering. Staramy się zadbać o każdy detal, dlatego nasze usługi obejmują także przygotowanie materiałów dla uczestników spotkań – ich druk i oprawę, a także wynajem laptopów lub niezbędnego sprzętu do zorganizowania wydarzenia czy szkolenia.

Zaufali Nam

Obsługa ADN Centrum Konferencyjne wyróżnia się wysokim profesjonalizmem i solidnością, a wszystkie powierzone zadania realizowane są z dużym zaangażowaniem i sumiennością. W zależności od potrzeb mogliśmy liczyć na dodatkowy sprzęt oraz nieograniczony dostęp do Internetu. Na szczególne uznanie zasługuje elastyczność i zrozumienie dla potrzeb i wymagań, jakie były postawione przed pracownikami CK ADN.

Katarzyna Kilińska
Event Lead for Poland

Sale konferencyjne wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt, co przekłada się na komfort prowadzących oraz uczestników. Na uwagę zasługuje także bogata oferta cateringowa oraz profesjonalizm i solidność, które zdecydowanie wyróżniają pracowników.

Z całą pewnością polecamy ADN Centrum Konferencyjne jako doświadczonego i odpowiedzialnego partnera w zakresie organizacji wszelkich spotkań szkoleniowych czy biznesowych.

Training & Recruitment Project Manager
Michał Piątkowski

Sale konferencyjne ADN wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt, co przekłada się na komfort prowadzących oraz uczestników. Organizatorzy każdorazowo dbają o przygotowanie układu i wyposażenia sal konferencyjnych zgodnie z oczekiwaniem zamawiającego. Pracownicy ADN Wyróżniają się profesjonalizmem i solidnością, służąc zamawiającemu wsparciem na każdym etapie, a w sytuacjach wyjątkowych – gotowością do pomocy i szybkiego reagowania.

Kierownik Centrum Rozwoju i Rekrutacji
Anna Kołodziej

Sale konferencyjne CK ADN są przestronne, klimatyzowane, dobrze wyposażone, dzięki czemu zapewniają komfort pracy zarówno uczestnikom szkolenia jak i prowadzącemu oraz organizatorowi.

Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalna obsługa oraz wsparcie ze strony pracowników Centrum.

EURO-TRAINING
Centrum Szkoleniowo-Doradcze
Ul. 27 Grudnia 17/19, 61-737 Poznań

Sale konferencyjne CK ADN wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt, co przekłada się na komfort prowadzących oraz uczestników. Na uwagę zasługuje także bogata oferta cateringowa oraz profesjonalizm i solidność, które zdecydowanie wyróżniają pracowników.

Z całą pewnością polecamy ADN Centrum Konferencyjne jako doświadczonego i odpowiedzialnego partnera w zakresie organizacji wszelkich spotkań szkoleniowych czy biznesowych.

Fundacja GS1 Polska

Obsługa ADN Centrum Konferencyjne wyróżnia się wysokim profesjonalizmem i solidnością, a wszystkie powierzone zadania realizowane są z dużym zaangażowaniem i sumiennością. CK ADN znajduje się w dogodnej lokalizacji, w centrum Warszawy, co umożliwia szybki i łatwy dojazd na zajęcia zarówno dla osób miejscowych jak i przyjezdnych. Z całą pewnością polecamy Centrum Konferencyjne ADN jako profesjonalnego i solidnego partnera.

Monika Romanowska

Obsługę CK ADN można określić w kilku prostych stwierdzeniach: jakość obsługi, która zadowala, a nawet zachwyca zarówno organizatorów, jak i uczestników; niespotykana w dzisiejszych czasach gotowość na każdą ewentualność; ekspresowa szybkość reakcji w każdej nieprzewidzianej sytuacji; niewiarygodna precyzja balansująca pomiędzy doskonałością a ideałem; profesjonalizm pozwalający na maskowanie niedociągnięć organizatorów. Całokształt współpracy przekonujący do powrotów do CK ADN.

Adrian Hołub & Monika Hołub
Co-Owners Polish Geodetic Group

Organizacja wszystkich przeprowadzonych przez nas szkoleń w ADN Centrum Konferencyjnym była na najwyższym poziomie. Pracownicy Centrum zawsze panowali nad sytuacją, zachowując pełen profesjonalizm i solidność w pełnieniu swoich obowiązków. Zawsze chętni do udzielenia pomocy.

Ze względu na pozytywną współpracę, z całą pewnością polecamy ADN Centrum Konferencyjne jako doświadczonego i odpowiedzialnego partnera w zakresie organizacji wszelkich spotkań szkoleniowych i biznesowych.

Agnieszka Karpińska
Sales Promotion Specialist

Otwarta i życzliwa postawa firmy ADN Centrum Konferencyjne wobec naszych oczekiwań, sprawna organizacja, elastyczność i szybkie reagowanie na zmiany występujące w trakcie szkoleń, bardzo nam pomogły w ich realizacji. Profesjonalne przyjęcie naszych klientów i sprawna obsługa wpłynęły na bardzo wysoką ocenę kursów i zasługują na najwyższe uznanie. Niewątpliwym atutem ADN Centrum Konferencyjnego są przede wszystkim ludzie – zgrany zespół i kompetentna obsługa administracyjna recepcji. Dodać do tego należy doskonałą kuchnię i atrakcyjną lokalizację.

Teresa Suska
Dyrektor PFRN

Mamy przyjemność udzielić rekomendacji firmie ADN Centrum Konferencyjne, z którą współpracujemy w zakresie organizacji szkoleń.

Sale konferencyjne wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt, co przekłada się na komfort prowadzących oraz uczestników. Na uwagę zasługuje także bogata oferta cateringowa oraz profesjonalizm i solidność, które zdecydowanie wyróżniają pracowników.

Z całą pewnością polecamy ADN Centrum Konferencyjne jako doświadczonego i odpowiedzialnego partnera w zakresie organizacji wszelkich spotkań szkoleniowych czy biznesowych.

Roman Maciejewski
Prezes Zarządu

W imieniu Infoguru sp. z o. o. Sp. k. (Targi eHandlu) pragnę podziękować CK ADN za organizację konferencji.

Proces wynajmu przebiegł niezwykle sprawnie, a w dniu konferencji Centrum było przygotowane bez zarzutu. Obiekt jest nowoczesny i świetnie położony.

Dziękuję za dużą elastyczność, zaangażowanie i wsparcie. Przy organizacji kolejnych spotkań z pewnością ponownie skorzystamy z usług CK ADN.

Karolina Michalak

W imieniu Wydawnictwa C.H.Beck potwierdzam nienaganną współpracę z firmą ADN Centrum Konferencyjne. Zakres świadczonych usług dotyczy głównie wynajmu sal szkoleniowych oraz konferencyjnych.

Obsługa ADN Centrum Konferencyjne wyróżnia się wysokim profesjonalizmem i solidnością, a wszystkie powierzone zadania realizowane są z dużym zaangażowaniem i sumiennością. Wynajmowane sale są przestronne, nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone. Na szczególne uznanie zasługuje elastyczność i zrozumienie dla potrzeb i wymagań, jakie były postawione przed pracownikami CK ADN.

Dorota Zygmunt
Młodszy Specjalista ds.  Marketingu

Zaufaj naszemu doświadczeniu popartemu licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

Lokalizacja
Centrum Warszawy
(1.5 km od dworca Centralnego)

Duże Sale
Największa sala konferencyjna ma około 500 m²

Profesjonalny Personel
O komfort twoich gości zadbają profesjonaliści oraz Concierge

Eventy
Organizuj bankiety, uroczyste gale, kongresy nawet do 550 osób

Odkryj więcej

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie serwis CK ADN używa plików cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności.