Za nami druga edycja konferencji z cyklu „Strategie HR”. Kolejny raz to prestiżowe wydarzenie odbyło się w naszym Centrum Konferencyjnym.

W tym roku spotkaliśmy się pod hasłem „HR w dobie (ciągłej) transformacji”, które doskonale oddaje stan i otoczenie w jakim działają dziś szefowie działów i HR Business Partnerzy.

Celem warsztatów było przybliżenie uczestnikom nowoczesnych narzędzi do budowania pozytywnych doświadczeń pracowników oraz lepszego zarządzania czasem.

Dwa dni konferencji stały się okazją do świętowania HR-u. Fantastyczna atmosfera, liczne uczestnictwo, dynamiczne dyskusje i prezentacje – dzięki temu osoby uczestniczące wyszły naergetyzowane wiedzą, zainspirowane do zmian i z masą nowych kontaktów.

Pierwszy dzień podsumowaliśmy Galą wręczenia nagrody w konkursie HRA Star Award. Ceremonię uświetnił power speech mistrza szachowego Michała Kanarkiewicz (z którym zresztą później można było się zmierzyć w rozgrywce). 

Serdecznie dziękujemy i  już cieszymy się na spotkanie podczas III edycji konferencji!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie serwis CK ADN używa plików cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w pamięci Państwa urządzenia. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności.